Kjo salcë e shijshme turke merr disa nga kripërat e saj nga stoku i perimeve . Mbani mend këtë, nëse po bëni një llogaritje standarde shëllirë , presin një shije të pasur me këtë shëllirë të shpendëve , pasi ajo përmban kombinimin e përsosur të bimëve që shkojnë aq mirë me turqinë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kuart / 1.9 L perime
- 1/2 filxhan / 120 ml kripë (3/4 filxhanë / 180 ml kosher ose kripë trashë)
- 1/2 filxhan / 120 ml sheqer të bardhë
- 1 lugë gjelle / 15 ml rozmarinë të thata
- 1 lugë gjelle / 15 ml të urtë të thata
- 1 lugë gjelle / 15 ml thyme të thara
- 2 litra / 1.9 L ujë të ftohtë
Si ta Bëni
- Në një tenxhere të madhe kombinoni stokun e perimeve, kripën, sheqerin dhe bimët mbi një nxehtësi të mesme. Ziej për rreth 15 minuta derisa kripa është tretur plotësisht. Hiqeni nga nxehtësia dhe lejoni që përzierja të freskohet për të ftohur për 30 minuta ose më shumë. Shtoni ujë të ftohtë.
- Vendi gjeldeti në një enë të madhe plastike. Hidhni shëllirë mbi krye, mbuloni mirë dhe ftohuni. Turqia shëllirë për 1 orë për kile.
- Gërshetoni plotësisht gjithë shëllirë nga gjeldeti para gatimit. Përndryshe, do të ketë një shije të kripur për Turqinë. Për një shpjegim më të hollësishëm, shih artikullin tim mbi ngjizjen e një gjeldeti .
- Hidhni çdo shëllirë të mbetur. Turqia e thatë e thatë me peshqir letrash (sigurohuni që të merrni brenda në zgavrën shumë), zbato fshij dhe kuzhinier sipas udhëzimeve.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 28 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3,567 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |