Kjo injeksion turke kombinon një shije tradicionale Cajun me birrë dhe mjaltë që rezulton në një shije të shijshme dhe të balancuar. Që nga kjo marinatë injeksion përmban mjaltë, ajo duhet të jetë e ngrohtë (por jo e nxehtë) kur ajo është injektuar në gjeldeti.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan birrë (provoni një ale të errët)
- 1/2 filxhan mjaltë
- 1/2 filxhan musht molle
- 1 lugë gjelle
- Erëza Cajun
Si ta Bëni
- Vendi musht molle në një tigan dhe të sjellë në një zierje mbi ngrohjes mesme.
- Llokoçis në mjaltë dhe përzierje derisa të qetë.
- Hiqni panin nga nxehtësia dhe nxisni birrën dhe Cajun Seasoning. Le të qëndrojë 3-4 minuta.
- Pat sipërfaqja e Turqisë thatë me peshqir letre. Load shiringë me përzierje marinadë. Sigurohuni që është ende e ngrohtë ose turqia do të fillojë të trashë.
- Futni përzierje në gjoksin, kofshën dhe mishin e këmbëve të Turqisë.
- Sigurohuni që jeni duke injektuar sasi të vogla të gjitha në seksione të ndryshme.
- Fshij çdo marinadë që rrjedh nëpër lëkurë.
- Sezoni dhe kuzhinier turqi sipas udhëzimeve.
- Hidhni çdo marinadë të mbetur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 732 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 6,996 mg |
| karbohidratet | 170 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 8 g |