Këto bërxolla ose fileto me gjalpë të pjekur në skarë janë të flavored me një kombinim ekzotik të seasonings Jamaican, salcë soje, dhe pineapple.
Bërxollat e gjata të gjirit të gjelbër janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për skarë, ose përdorin fileto gjelash në recetë. Gështenjat e shijshme jamaicane shijojnë bukur gjelin e butë, dhe gjeldeti është një ndryshim freskues i ritmit nga pulat ose viçi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lb. bishtin e gjirit të gjeldetit ose gjilpëra
- 1 (20 oz.) Mund të feta pineapple ose chunks në lëng
- 3 lugë mjaltë
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
- 1/4 lugë çaji kanellë
- 1 lugë gjelle Jamaican jerk erëza
- 2 lugë salcë soje
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 1 lugë qepë të thara të thara
- 1/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një qese të madhe të magazinimit plastike ose në një enë plastike të mbuluar fort. Shake ose llokoçis për të mbuluar bërxolla turqi mirë.
- Ftoheni për 30 minuta në një orë para se të pjekni në tigan.
- Hiqni gjeldetin nga marinada; derdh marinadë në një tigan të vogël mbi nxehtësinë e mesme dhe të sjellë një çiban. Mbani të ngrohtë ndërsa gjeldeti është në skarë.
- Çamçakëzat e gjelbër të grirë mbi qymyr të nxehtë për rreth 4 minuta në secilën anë, ose deri sa nuk është më rozë në qendër.
- Vendos gjeldeti në një pjatë shërbyese dhe të lartë me chunks hot pineapple dhe pak e marinadë të nxehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 306 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 72 mg |
| sodium | 1.218 mg |
| karbohidratet | 38 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 22 g |