Recetat tradicionale falafel duke përdorur chickpeas të thata mund të konsumojnë kohë. Thithja e fasule dhe heqja e predhave nuk është ideale për ata me një mënyrë jetese të zënë. Ky recetë për falafel përmban disa përbërës të cilët shkurtuan në kohën e përgatitjes. Është e përkryer për ata që duan një version më të lehtë të falafel.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 15 oz. mund
- chickpeas (drenazhuar)
- 1 qepë të mesme (copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle hudhër (grirë)
- 2 lugë të freskëta
- majdanoz (copëtuar imët)
- 1 lugë çaji
- koriandër
- 3/4 lugë çaji
- qimnon
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 lugë miell miell
- 3 gota vaj (ose shuma e nevojshme për tiganisje,
- canola ose perime)
Si ta Bëni
- Kombinoje qiqra, hudhra, qepë, koriandër, qimnon, kripë dhe piper (në shije) në një tas të mesëm. Shtoni miellin dhe kombinoni mirë.
- Mish chickpeas, duke u siguruar për të përzier përbërësit së bashku. Ju gjithashtu mund të kombinoni përbërësit në një procesor të ushqimit. Ju dëshironi që rezultati të jetë një paste e trashë.
- Formoni përzierjen në topa të vegjël, rreth madhësisë së një ping-pong top. Pak rrafsh.
- Fry në 2 inç të naftës në 350 F deri në ngjyrë kafe të artë (2 deri në 5 minuta).
- Shërbyer falafel vetë, ose me bukë të nxehtë pita me veggies, ose salcë tahini .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 745 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,037 mg |
| karbohidratet | 124 g |
| Fibër diete | 23 g |
| proteinë | 33 g |