Sallatë Thai Mango është një pjatë popullore në Tajlandë, ku stalla në rrugë dhe shitësit e rrugës që e enden shesin atë të freskët dhe të renditen si të djegur sa ju pëlqen. Edhe pse zakonisht është bërë me salcë peshku dhe karkaleca të thata, ky vegan përdor salcë soje, kripë dhe lëng limoni.
Temperatoni nxehtësinë duke zvogëluar numrin e chilis dhe përdorni mango të fortë dhe të nënshtruar në këtë recetë, e cila zakonisht është bërë me mango të gjelbër.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 mango të fortë (të dyshuar ose të integruar)
- 2-3 chilies vogla gjelbër (deseeded dhe grirë)
- 1 lugë gjelle cilantro të freskët (copëtuar)
- 1 lugë gjelle basil të freskët (copëtuar)
- 3 lugë kikirikë
- 1 lugë çaji sheqer (ose mjaltë ose
- agave nektar )
- 2 lugë lëng limoni (lëng nga një gëlqere)
- 1 lugë çaji salcë soje
- kripë dash (ose për shije)
Si ta Bëni
- Hidhni të gjithë përbërësit së bashku tërësisht. Shijoni, dhe rregulloni seasonings për shije.
- Lejoni flavors të përzihem për të paktën 30 minuta para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 453 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 694 mg |
| karbohidratet | 77 g |
| Fibër diete | 14 g |
| proteinë | 15 g |