Dëshironi të jepni një djathë klasike të pjekur në skarë një kthesë Tex-Mex? Ky recetë çifton me jalapeños me erëza dhe djathin Colby Jack me djathë krem dhe skallion për të nxitur nxehtësinë dhe për të marrë djathin tuaj të pjekur në skarë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 speca të mëdha jalapeño (të mëdha, ose një grusht jalapeños shperthyer jarred)
- 1.5 oz. krem djathi (temperatura dhomë)
- 1 skallion (copëtuar)
- Piper i zi per shije
- 2 feta Colby Jack djathë (ju gjithashtu mund të zëvendësoni një tjetër djath Tex-Mex stil)
- 2 feta bukë të thekur (ose ndonjë bukë që ju pëlqen)
- 1 tbsp. gjalpë (për grasatim tuaj tigan)
Si ta Bëni
- Rrotulloni freskët e freskëta në një skarë ose djegie të një sobë me gaz, në të gjitha anët. Vendosni jalapeños pjekur në një qese letre për të avulluar dhe liroj lëkurën.
- Pas 10 minutash hiqni specat dhe mbani dorashka gome, hiqni lëkurën e djegur nga specat. (Mos u mundoni ta bëni këtë pa doreza.)
- Ende të veshur me doreza, prerë pjesën e sipërme të çdo piper. Fetë në gjysmë dhe hiqni fara. Tani ju mund të fërgoni piperin e mbetur në copa të kafshimit. (Shënim: ju mund të kaloni këtë hap nëse zgjedhni jalapeños jarred).
- Në një tas, përzierje djathë krem, qepë të gjelbër, dhe disa piper i zi.
- Gjalpë një anë të secilës prej feta të bukës. Flip mbi feta dhe në një, pudre bujarisht përzierje djathë krem. Top me jalapeños dhe djathë. Mbylle me fetë e tjera të bukës, butter out side.
- Vendosni një copë gjalpë në një tigan dhe ngrohjes mbi nxehtësinë e mesme të lartë. Griloni të dyja palët derisa kafeja e artë dhe djathi është i mërzitshëm.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 214 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 37 mg |
| sodium | 414 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 11 g |