Përsosur për ëmbëlsira me çokollatë vegan dhe cupcakes, kjo krem ëmbëlsirash është e pasur, e shijshme dhe thjesht e mirë, për të mos përmendur lehtë për të bërë! Ashtu si me çdo recetë që përdor vetëm disa përbërës, kujdesuni që të zgjidhni përbërës me cilësi të mirë për të siguruar që keni kremtimin më të mirë të mundshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 1/2 gota sheqer (ëmbëlsirave)
- 1 filxhan kakao pluhur
- 3/4 filxhan margarinë soje (pa qumësht, 1 1/2 shkopinj në temperaturën e dhomës)
- 1/3 filxhan dhe 1 lugë gjelle qumësht soje (pa qumësht, temperaturë dhome)
- 2 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 2 ounces çokollatë (çokollatë pa qumësht pa qumësht, e shkrirë)
Si ta Bëni
- Në një tas të madh përzierës, analizoni sheqerin dhe pudrën e kakaos, derisa të kombinohen mirë.
- Shto margarinë soje pa qumësht, qumësht soje dhe ekstrakt vanilje, duke rrahur vetëm derisa të mos ketë gunga.
- Shto çokollatën e errët të shkrirë dhe mundi deri sa të qetë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 136 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 62 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |