Xhambalaya e vërtetë përdor salcice, karkaleca dhe pulë. Ky version vegjetarian i pasur vegetarian jambalaya recetë përdor fasule për të siguruar cilësi të mishit dhe aromë - pa mish.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 tbsp. vaj
- 1 qepë, copëtuar
- 1 piper zile jeshil, copëtuar
- 1/2 filxhan selino copëtuar
- 3 karafil hudhër, të grirë
- 2 gota ujë
- 14 oz. mund të diced domate, undrained
- 8 oz. mund salcë domate
- 1/2 tsp. erëza të thata italiane
- 1/4 tsp. thekon copëtuar piper i kuq
- 1/8 tsp. kopër, grimcuar
- 1 filxhan oriz kokërr gjatë kokërr
- 15 oz. mund të gjalpë fasule, shpëlarë dhe drenazhuar
- 15 oz. mund fasule të kuqe, shpëlarë dhe drenazhuar
Si ta Bëni
1. Në një tigan të madh, vaj ngrohjes mbi ngrohjes mesatare. Sauté qepë, piper i gjelbër, selino, dhe hudhër në vaj të nxehtë deri tenderit, rreth 3-4 minuta, nxitje të shpeshta. Shto ujë, domate, salcë domate, erëza italiane, thekon e kuqe piper dhe farë kopër.
2. Sillni një çiban dhe shtoni orizin. Ulja e ngrohjes në të ulët, mbuluar dhe ziej për 20-25 minuta derisa oriz është i butë, nxitje të shpeshta.
3. Shtoni fasule dhe mbuloni.
Ziej 5-10 minuta më shumë ose derisa të nxehet mirë, duke nxitur shpesh. Ju mund të shërbeni recetë në këtë pikë.
Ose, për të ngrirë, cool casserole në frigorifer dhe çan në kontejnerë frigorifer plastike. Vula dhe ngrirja. Për të nxehur, vendoseni jambalaya ngrirë në tigan dhe ngrohjes mbi ngrohjes shumë të ulët, duke thyer dhe nxitje shpesh, deri nxehtë.
Kalorive: 340
Fat: 4 gram
Sodium: 770 mg
Vitamina C: 30%
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 425 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 30 mg |
| karbohidratet | 83 g |
| Fibër diete | 18 g |
| proteinë | 22 g |