Ky recetë e qengjave të qengjit është një preferuar i madh i shumë familjeve, dhe aq e lehtë për t'u bërë. Ky version është bërë me domate, salcë domate, dhe krem kondensuar me supë kërpudha.
Shërbejnë qofte të lëngëzuara me oriz ose patate për një vakt të shijshëm të përditshëm.
Shiko gjithashtu
Mish derri me djathë me salcë domate të zymtë
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 £ mish ligët terren
- 1 qepë të madhe, të grirë
- 1 filxhan oriz i papjekur
- kripë dhe piper për shije
- pluhur hudhër për shije
- 1 mund (14.5 ounces) domate
- 1 mund (8 ounces) salcë domate
- 1 mund (10.5 ounces) krem kondensuar me supë me kërpudha
- 1 piper zierësh i copëtuar
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, kombinoni mishin e tokës, qepën dhe orizin. Shtoni kripë, piper dhe pluhur hudhër. Përzihet mirë.
- Formoni përzierjen e mishit në qengja 1/1-inch
- Nxehtësia e vajit në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare. Shto qofte dhe kuzhinier deri sa te thehet ne te gjitha anet.
- Në një tigan të mesëm, kombinoni domate, salcë domate, piper zile jeshil të copëtuar dhe krem me supë kërpudhe. Sillni një çiban; zvogëloni nxehtësinë dhe ziejnë për 5 minuta.
- Hidheni salcën e domates mbi qofte në xhufkë dhe pastaj piqni në 350 F për 45 minuta deri në 1 orë ose derisa të përgatiten qumështat dhe salcat janë të trasha.
- Nëse tigan nuk është i sigurt për furrën, transferoni në një pjatë për pjekje.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 868 |
| Fat i shëndoshë | 47 g |
| Fat i ngopur | 25 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 235 mg |
| sodium | 259 mg |
| karbohidratet | 53 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 56 g |