Ky marinadë e thjeshtë është e përkryer për të shtuar një aromë aziatike në çdo mish, shpend, peshk dhe perime. Kjo është një variant klasik dhe i thjeshtë në shumë prej marinadave dhe salcat që gjenden në Azinë Lindore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 qepë të gjelbra (me feta)
- 1 filxhan salcë soje
- 3 lugë gjelle
- vaj susami
- 1 lugë gjelle sheqer
- 1 lugë gjelle xhenxhefil (të freskëta, copëtuar)
- 4 karafil hudher (grirë)
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit dhe përzieni mirë derisa sheqeri të shpërbëhet.
2. Marino mishin për 4 deri në 6 orë, shpezë për 3 deri në 5 orë, peshk dhe perime për 1-2 orë. Magazinoni marinadën në një enë hermetike deri në tre ditë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 392 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 7.489 mg |
| karbohidratet | 38 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 17 g |