Derdhja e ujit të nxehtë të valë mbi duck ndihmon të shkrihet dhe të largohet yndyra që është vetëm nën lëkurë. Ky hap është i domosdoshëm për t'ju dhënë lëkurën e freskët që e bën Duckin e Pekinit kaq të mirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 3 deri 4 kile (1.5 deri 1.8 kg) duck
- 1 portokalli e madhe
- 1 qepë të vogël
- 5 lugë (75 ml) mjaltë
- 3 lugë (45 ml) uthull të verës
- 3 lugë (45 ml) sherry të thatë
- 3 lugë (45 ml)
- salce soje
Si ta Bëni
1. Ngrohni duhanpirësin.
2. Mix lëngun e gjysmës së portokallit me mjaltë, uthull verë, sheri, salcë soje dhe piper. Sillni një çiban dhe leni të ftohtë për 10 minuta. Split salcë, rezervuar një gjysmë për lustrim dhe gjysma tjetër si një salcë shërbejnë. Ju mund të keni nevojë të riprodhoni salcën shërbyese.
3. Përpiqeni lëkurën e rosës në disa vende me një pirun të mprehtë dhe derdhni rreth një gallon ujë të nxehtë të vluar mbi të.
Mish me qepë dhe gjysmën tjetër të portokallit. Le të thatë.
4. Vendi në duhan dhe tym për rreth 3 deri në 3 1/2 orë ose derisa temperatura e brendshme të arrijë 170 gradë F / 77 gradë C. Gllabëroni me gjysmën e salcës çdo 30 minuta gjatë procesit të pirjes së duhanit.
5. Shërbyer me gjysmën tjetër të salcës.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1641 |
| Fat i shëndoshë | 129 g |
| Fat i ngopur | 44 g |
| Fat i pangopur | 59 g |
| kolesteroli | 381 mg |
| sodium | 976 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 88 g |