Ky është një marinadë 24-orëshe, e garantuar që ju pëlqen çdo herë. Pule ose gjeldeti është gjithmonë i lagësht dhe i butë. Përdorni gjysmën e recetës për pulë ose recetë të plotë për një gjeldeti të çdo madhësie.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan vaj ulliri
- 1/2 filxhan salcë soje
- 1/2 filxhan lëng limoni
- 1/4 filxhan mustardë
- 1/4 filxhan chives (të freskëta, të grirë)
- 1/2 filxhan i urtë (i freskët, copëtuar)
- 1/2 filxhan oregano (i freskët, copëtuar)
- 1/2 filxhan majdanoz (i freskët, copëtuar)
- 1/4 filxhan trumzë (të freskëta, copëtuar)
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 1 lugë gjelle paprike
Si ta Bëni
- Në një tas të vogël, lëvizni së bashku, vaj ulliri , salcë soje , lëng limoni dhe mustardë. Shtoni të gjithë pjesën tjetër të përbërësve. Mbuloni dhe ftohuni për 30 minuta për të lejuar që flavors të përzier para marinating mishit. Përdorni gjysmën e marinadës së turqisë në fillim, pastaj martohuni dy herë më shumë gjatë pirjes së duhanit.
- Mbushni zgavrën e Turqisë me mollë, portokall dhe qepë të ëmbël . Vendos gjeldeti në një tigan në grates. Smoke në 250 deri 300 gradë F derisa temperatura e brendshme të arrijë 180 gradë F, rreth 3 orë.
Shënim: Cook gjeldeti në një qese furrë në furrë për 1 1/2 orë për të shkurtuar kohën e pirjes së duhanit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 2515 |
| Fat i shëndoshë | 226 g |
| Fat i ngopur | 33 g |
| Fat i pangopur | 160 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 8,254 mg |
| karbohidratet | 124 g |
| Fibër diete | 45 g |
| proteinë | 35 g |