Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pulë e tërë (4-5 kg / 1.8-2.3 kg)
- 1 12-ons / 350 ml mund birrë
- Për Rub:
- 1/4 filxhan / 60 ml vaj ulliri
- 2 lugë lëng limoni (lëng limoni 1)
- 3 karafil hudher (grirë)
- 2 lugë / 30 ml oregano të freskëta (copëtuar)
- 1 lugë gjelle / 15 ml gjethe të freskëta të timonit
- 2 lugë çaji / 10 ml rozmarinë e freskët (copëtuar)
- 1 1/2 teaspoons / 7.5 kripë kripe (përdorni më pak nëse dëshironi)
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Kombinoni barëra të freskëta, vaj ulliri, hudhër, kripë dhe lëng limoni në një tas të vogël. Do të duket më shumë si një paste se sa një fërkim.
2. Lani dhe hiqni yndyrën e tepërt, giblets dhe qafën e pulës. Pat thatë brenda dhe jashtë me peshqir letre. Vendosur në një bord të madh të prerjes.
3.Pas gjysmës së fshijut mbi pulë dhe në zgavrën e brendshme. Sigurohuni që të merrni nën lëkurën e gjirit gjithashtu.
4. Mundeni birrë të hapur dhe hidhni gjysmën e saj.
Vendi erë e mbetur erë e keqe në mund. Sigurohuni që të shpuar dy vrima më shumë në krye të birrës mund.
5. Ngrohni djegin.
6. Vendi pule në krye të mund, duke u siguruar që ajo është e balancuar mirë. Vendi zog në skarë të balancuar nga birrë mund. Grill mbi ngrohjen e mesme indirekt për 2 orë, ose derisa temperatura e brendshme e kofshës është 180 gradë F / 82 gradë C.
7. Sapo të gatuar, përdorni gloved rezistente ndaj nxehtësisë për të hequr pulën nga skarë. Le të ulen (me birrë ende të paprekur), për 10 minuta para gdhendjes. Butësisht hiqni birrën dhe hidhni. Fetë dhe shërbejnë pulë me enët tuaja të preferuara anësore.
8. Nëse dëshironi të gatuani më shumë se një zog, thjeshtë thjesht dyfishoni recetë përbërëse dhe ndiqni udhëzimet e renditura më lart.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1041 |
| Fat i shëndoshë | 60 g |
| Fat i ngopur | 16 g |
| Fat i pangopur | 27 g |
| kolesteroli | 321 mg |
| sodium | 889 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 103 g |