Është e vështirë për të dalë me një pjatë më ushqyese sesa kjo supë e kelës dhe patates së ëmbël. Është tepër e lehtë dhe e shpejtë për t'u përgatitur, dhe për shkak se nuk ka nevojë për gjalpë apo vaj, është gjithashtu pa yndyrë. Të dy përbërësit kryesorë janë në shumë nga listat e "super ushqimeve" dhe kjo është një mënyrë e shkëlqyer për t'i shijuar ato.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1-litër supë pule (ose supë me perime)
- 3 gota ujë
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 1/2 paund patate e ëmbël (ose yams, peeled dhe prerë në cubes 1-inch)
- 1 karafil
- hudhër (i grirë)
- 1 cayenne majë
- 1 bandë e madhe
- kale (larë dhe copëtuar në copa prej 1 inç)
- kripë për shije
- piper i zi për shije
- Opsionale: pykë të freskëta limoni
Si ta Bëni
- Në një tigan prej 4 litrash, mbi nxehtësinë e lartë, sillni supë, ujë, kripë, hudhër, cayenne dhe patate të ëmbla në një zierje. Ulja e nxehtësisë në të ulët dhe zierje për 15 deri në 20 minuta derisa patatet e ëmbla janë tenderë për pirun. Duke përdorur një masher patate ose një shashitje, pjek rreth 1/2 e patate të ëmbla kockave në supë për të trash. Sa më shumë që të grisni, aq më i trashë është cilësi.
- Shtoni kallirin dhe shtyni poshtë në supë të nxehtë. Pasi kale të gjitha wilts ziej në të ulët për 15 deri në 20 minuta, ose derisa kale është e butë dhe e shijshme. Kale e padëmtuar mund të ketë një aromë pak të hidhur që zbukuron me gatim.
- Sezoni me kripë dhe piper, dhe të shërbejë nxehtë me një shtrydh të limon të freskët. Limoni është opsional, por me të vërtetë nxjerr aromën e kelës dhe patateve të ëmbla.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 85 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 254 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |