Kjo fërkim tradicional i kraharorit përdoret më së shumti në Teksas. Edhe pse e thjeshtë për të bërë, ky rub përmban atë që ju duhet për të bërë një shijshme Barbecue tymosur Barbecue . Jepni këtë recetë një provë herën tjetër.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan / 80 ml paprika (jo e tymosur)
- 1/3 filxhan / 80 ml
- sheqer kafe , i mbushur
- 3 lugë / 45 ml hudhër pluhur
- 3 lugë / 45 ml qepë pluhur
- 2 lugë / 30 ml rigon
- 2 lugë / 30 ml kripë
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit dhe përzierje mirë. Puna në sipërfaqen e kraharorit, sidomos mbi mishin e ekspozuar. Cook siç është udhëzuar. Ky rub mund të ruhet në një enë hermetike në një vend të ftohtë dhe të errët për disa muaj.
- Double ose triple recetë nëse keni ndërmend të pini duhan disa briskets. Sigurohuni që të shpërndani atë që do të përdorni dhe të shpëtoni pjesën tjetër siç është udhëzuar më sipër. Hidhni çdo fërkim të mbetur që ka ardhur në kontakt me mish të gjallë. Ky fërkim mund të përdoret gjithashtu edhe në biftekë dhe shkurtime të tjera të mishit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 51 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,402 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |