Biskota irlandeze me sode buke janë një kthesë e madhe në bukën klasike irlandeze të sodës . Shërbyer ato të ngrohtë me shumë gjalpë të butë. Ashtu si të gjitha biskotat, ata janë të mirë shërbyer me gjalpë dhe bllokim.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota miell
- 1/3 filxhan sheqer kafe
- 1 lugë çaji fara qimnon
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1-1 / 2 teaspoons pjekje sode
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 filxhan gjalpë, shkrirë
- 1 dhome dhome
- 2 vezë, rrahur
- 1 filxhan tharë currants
Si ta Bëni
- Furrë ngroh paraprakisht në 350 gradë F. Në një tas të madh, kombinoni miellin, sheqerin kafe, fara qimnon, pluhurin e pjekjes, sode buke dhe kripë; përzierje mirë me futje tel.
- Në tas të mesëm, kombinoni gjalpë të shkrirë, dhallë dhe vezë. Shtoni të gjitha në të njëjtën kohë për të përbërësit e thatë dhe llokoçisni deri pothuajse të kombinuar Shto rrush të thatë dhe llokoçis derisa të mblidhen së bashku.
- Derdhni me lugë të rrumbullakosura në fletë pergamenë me letër të mbështjellur me letër. Piqni për 10-14 minuta derisa biskotat të bluhet. Shërbyer ngrohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 62 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 24 mg |
| sodium | 176 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |