Pecans japin këto cookies shijshme pak gjalpë cilësi shtesë dhe aromë. Biskotat janë të mbështjellë në sheqerin e konfeksioneve pasi ata dalin nga furra.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces gjalpë (zbutur)
- 1 lugë gjelle vanilje
- Sheqer sheqerësh 3/4 sheqer (plus më shumë për rrotullim)
- 2 gota miell të gjithë qëllimit (shoshitur)
- 2 gota pecans (copëtuar)
Si ta Bëni
- Krem gjalpë dhe llokoçis në vanilje. Punoni gradualisht në sheqerin dhe miellin e ëmbëlsirave prej 3/4 filxhan. Shtoni pecans copëtuar dhe punoni në brumë. Mbërtheni brumin dhe rrokulliset për të formuar topa rreth madhësisë së një të katërtës.
- Vendi në fletë pjekjeje të lyer ose të pergatitur; piqni në 300 F për 10 minuta, pastaj rrisni nxehtësinë në 325 F dhe piqni për 5 deri në 10 minuta të tjera.
- Roll cookies në sheqer confectioners 'pasi ata kanë ftohur.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 82 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 30 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |