Ky recetë për dumplings patate, i njohur si kluski śląskie (KLOO-skee SHLOWN-skee), është nga Silesia, një rajon në Poloni me pjesë në Republikën Çeke dhe Gjermani.
Bërë me patate të gatuara, dumplings silesian janë ndryshe nga çdo të tjerët të llojit të saj. Ata janë të butë në cilësi dhe ju do të betohem se ata mund të kërcej, por kjo është mënyra se si ata duhet të jenë. Kluski śląskie zakonisht shërbejnë si një pjatë anësore me drippings e një patë rosto ose derri derri, ose si kurs kryesore me onions karamelized ose copa proshutë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 £ patate (peeled dhe gatuar në ujë të kripur)
- 2 vezë të mëdha (rrahur)
- 1 lugë çaji kripë
- 1 1/2 gota miell patate (pak a shumë)
- 1 lugë gjelle niseshte patate
Si ta Bëni
- Mash, oriz ose bluaj patate të kulluar plotësisht. Kaloni në një tas të madh dhe përziheni me vezë dhe kripë. Shtoni sa më shumë nga 1 1/2 filxhan miell (ose më shumë) si të nevojshme për të bërë një brumë roll-gjendje.
- Vendoseni një tenxhere të madhe të ujit të kripur në vlim. Kapni copa brumë dhe rrokulliset në mes të pëllëmbëve deri në madhësinë e një topi të golfit ose në një zgjatje prej 2 inç. Kur keni 12 dumplings formuar, rënie e tyre në ujë të valë. Kur dumplings të rritet në sipërfaqe, vlim një shtesë 5 minuta. Testoni për të parë nëse është bërë gungëz. Hiqeni me lugë me slotted në një çezme. Përsëriteni me brumë të mbetur gungash.
- Shërbyer me drippings e mishit të pjekur ose të pulave, ose të shërbejë me qepë karamelized ose copa të skuqura proshutë dhe drippings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 262 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 377 mg |
| sodium | 158 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 16 g |