Një sallatë xhelatine - ose sallatë "ngrirë" - është një pjesë thelbësore e menusë së pushimeve të Jugut. Kjo sallatë boronicë është bërë me një salcë kosi dhe krem djathi në krye. Në këtë sallatë përdoren boronica të konservuara, por ndjehen të lirë të përdorin boronica të egra të ngrira. Ju mund të përdorni gjithashtu butë ose qershi të zi.
Sallata e boronicës është një ndryshim i këndshëm i ritmit nga një sallatë boronicë ose lloje të tjera të sallatave të ngrira.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 mund (8 ounces) pineapple grimcuar në lëng
- 2 paketa (6 ounces) xhelatinë ferrë (ose qershi i zi ose mjedër i zi)
- 3 gota ujë (valë)
- 1 mund (5 ounces) boronica (drenazhuar)
- 1 filxhan (8 ounces) krem kosi
- 1 paketë (8 ounces) djathë krem ( zbutur )
- 1/2 filxhan sheqer
- Garnizoni: arra të copëtuara ose pecans
Si ta Bëni
- Rrjedhin pineapple; lëng rezervë.
- Shpërndani xhelatinën në ujë të vluar; llokoçis në lëng të rezervuar të pineapple. Chill deri pak të vendosur, në lidhje me konsistencën e bardhë veze pamposhtur.
- Llokoçis në pineapple dhe boronica. Hidheni në një pan 9 1/2 x 6 x 2-inch; qetësohu deri në firmë.
- Në një tas, kombinoni salcë kosi, krem djathi dhe sheqer; përzierje mirë derisa të qetë dhe të përzier mirë. Përhapeni mbi sallatë boronicë dhe pastaj të lartë me pecans copëtuar ose arra.
Këshilla për recetë
- Chill shtresën e xhelatinë tërësisht para se të shtoni të klasës së parë.
- Sallata e boronicës duhet të bëhet dhe të ngrohet në të paktën 3 deri në 4 orë para se të shërbehet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 300 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 46 mg |
| sodium | 142 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 21 g |