Ky gjalpë e lehtë për fuçi është bërë me sallam me aromë chorizo, por ndjehen të lirë për të zëvendësuar një lloj salse të freskëta, të tilla si një suxhuk i nxehtë ose i butë italian.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 deri 12 ounces sallam i freskët chorizo
- 1 filxhan qepë të copëtuar
- 1 1/2 gota supë pule
- 4 gota patate me dics
- 1 mund (10 3/4 ounces) krem me supë pule
- 2 lugë majdanoz të freskët të copëtuar ose rreth 2 lugë çaji thatë thatë majdanoz
- 1 pako (rreth 5 ounces) djathi boursin me herbs dhe hudhër, ose 4 ounces krem djathi
- 1 deri në 1 1/2 filxhan kernelit misri
- kripë dhe piper i zi terren, për shije
Si ta Bëni
- Hiqni zorrën e sallamit dhe vendosni sallam në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare, duke e thyer atë në copa të vogla. Shtoni qepët; kuzhinier sallam dhe qepë, nxitje shpesh, derisa qepë janë të lehtë browned dhe sallam nuk është më rozë.
- Në një tenxhere të ngadaltë prej 4 deri në 6 litra, kombinoni supë me pulë, patate të kuqe, krem me supë pule, majdanoz, dhe Boursin ose djathë krem. Llokoçis në suxhuk gatuar dhe qepë, përzierjen e përbërësit mirë. Llokoçis në misër.
- Mbulo dhe kuzhinier me LOW për 5 deri në 7 orë, ose derisa patatet të jenë të butë, nxitje herë pas here.
Shërben 4 deri në 6.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Crockpot pule dhe misri Chowder
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 588 |
| Fat i shëndoshë | 45 g |
| Fat i ngopur | 23 g |
| Fat i pangopur | 16 g |
| kolesteroli | 123 mg |
| sodium | 914 mg |
| karbohidratet | 30 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 18 g |