Shpejtë dhe e lehtë për t'u përgatitur, salsa Criolla është një shijim qepësh që është shoqërimi i përsosur me enët aq shumë, sidomos butifarra , një sanduiç i famshëm për peruan . Lëng limoni është përbërësi kyç - shton një aromë të ndritshme që ëmbëlson qepët dhe livens çdo gjë tjetër në pjatë. Thithja e qepëve në ujë të kripur paraprakisht gjithashtu i ëmbëlzon dhe shton aromën e salsa.
Për hir të autenticitetit, është e rëndësishme të pritet qepë "a la pluma", ose si pupla. Fetë e tyre në gjysmë hëna shumë të hollë, duke mbajtur curve e qepë, kështu që ata duken si curls pak në pjatë. Në Peru, kjo salsa është bërë me peppers chile ají, por jalapeños bëjnë një zëvendësim të arsyeshëm. (Vetëm të jetë i sigurt që të veshin dorashka kur mbjellëse dhe presje chilis.) Disa njerëz gjithashtu shtoni domate dhe / ose hudhër.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 qepë të kuqe (të prera në gjysmë hëna të hollë)
- 1 deri në 2 pije ají (ose jalapenos: mbjellë dhe feta në ndeshje shumë të hollë, për shije)
- 1 lugë çaji cilantro (copëtuar të freskëta, ose majdanoz, ose një kombinim i të dyja)
- 2 lugë lëng limoni (shtrydhur fllad)
- 1 lugë gjelle uthull
- Dash kripë (ose për shije)
- Dash piper (ose për shije)
Si ta Bëni
- Thith qepët e prera në ujë të kripur për 10 minuta. Drain dhe le të thatë.
- Përziejeni qepën e copëtuar me pjesën tjetër të përbërësve në një tas. Mbulo me përfundimin e plastikës dhe le salsa marinoj në temperaturën e dhomës për 30 minuta para se të shërbejnë.
- Ruani salsa në frigorifer deri në 2 ditë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 24 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 29 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |