Gjalpë karkaleca është një nga variantet më të zakonshme të gjalpit të përbërë, në të cilin një lloj përbërës aromatizues ose erëza është përfshirë në gjalpë.
Gjalpë karkaleca mund të rrokulliset në cilindra dhe të ftohta ose të ngrira. Pastaj, shërbeu peshk ose perime të nxehtë me një fetë me gjalpë karkaleca në krye. Ndërsa shkrihet, gjalpi i karkalecës krijon një salcë të shijshme .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lb (4 shkopinj) gjalpë të pakripur
- ½ lb karkaleca gatuar, puréed ose grirë dhe pjekur në një paste
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, copë gjalpë me një kasetë patate ose vetëm squish atë me duart tuaja. Ju gjithashtu mund të krijoni gjalpë duke përdorur bashkëngjitjen e vozësit të një mikseri të posaçëm - por qëllimi është vetëm për të marrë gjalpin e butë në mënyrë që të mund të inkorporoni karkaleca .
- Shtoni karkalecët e pastruar dhe vazhdoni të grumbulloheni / squishim / përzierje derisa të përzihet plotësisht.
- Përhapni një shesh të madh (1 këmbë ose më të madh) të përfundimit të plastikës në sipërfaqen tuaj të punës, pastaj grumbulloni gjalpë të përzier mbi plastike. Ju tani do të rrokullisni gjalpin në një cilindër brenda përfundimit të plastikës.
- Lidhni paketimin e tepërt plastike në skajet e cilindrit në një nyjë, ose thjesht përdorni copa të vogla të vargut për të lidhur skajet. Ju mund të bëni edhe një varg nga një seksion i shkurtër i mbylljes plastike dhe rrokullisni atë në një litar të vogël.
- Chill ose ngrirja deri nevojitet.
variacionet:
- Shtoni një ose më shumë nga këto në vijim së bashku me karkalecat e puréed:
- 3 lugë gjelle lëng limoni (lëng nga 1 limon)
- 2-4 karafil hudher, i grirë
- 2 lugë gjelle majdanoz të copëtuar
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 875 |
| Fat i shëndoshë | 93 g |
| Fat i ngopur | 57 g |
| Fat i pangopur | 27 g |
| kolesteroli | 357 mg |
| sodium | 312 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 14 g |