Kjo është një tavë klasike e fasuleve të gjelbër, një pjatë e rëndësishme për anën e Falenderimeve për familjen. Pjata është bërë me fasule të gjelbra, supë me kërpudha, qepë të skuqura franceze dhe erëza.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 mund (10 3/4 ounces)
- krem kondensuar me supë me kërpudha
- 4 gota fasule të gjelbra gatuara
- 1/8 lugë çaji piper
- 1/2 filxhan qumësht
- 1 1/3 gota qepë të skuqura franceze
Si ta Bëni
- Nxeheni furrën në 350 ° F (177 ° C / gaz 4).
- Përzieni supë, qumësht dhe piper në një pjatë 1 1/2-quart pjekur. Shto fasule të gjelbra dhe 2/3 filxhan të qepëve të skuqura franceze.
- Piqem tavën për rreth 25 minuta, ose deri sa të ftohtë rreth skajet.
- Përpiquni me filxhanin e mbetur 2/3 të qepëve të skuqura dhe piqni rreth 5 minuta, ose derisa qepët të jenë pakëzuar lehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 368 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 63 mg |
| sodium | 44 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 12 g |
| proteinë | 12 g |