Këto midhje të lara në një supë me domate të freskët janë qiellore dhe ato janë gjithashtu një nga opsionet më të përshtatshme për ushqim deti të buxhetit të disponueshëm sot. Kjo pjatë bën një kurs të shijshëm të parë ose darkë të lehtë. Shërbyer atë me bukë të ngrirë franceze për zhytje në supë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 paund
- midhje të freskëta, të pastra mirë
- 2 lugë vaj ulliri
- 1 qepë të verdhë mesatare, gjobë copëtuar (rreth 1 filxhan)
- 2 lugë hudhër të freskët të grirë
- 1 mund (rreth 14 1/2 ounces)
- domate të tërë , drenazhuar dhe copëtuar
- 1 filxhan
- stock peshku, lëng i grirë në shishe ose verë e bardhë
Si ta Bëni
1. Për pastrimin e midhjeve: Hidhni ato në ujë të lehtë të kripur për të mbuluar dhe le të qëndroni për 15 minuta për t'i hequr ato nga rëra. Pastroni midhjet tërësisht me një furçë të ashpër dhe hiqni mjekrën e fuzzy. Hidhni çdo midhje me predha të thyera ose të hapura.
2. Në një tenxhere 6-litër, shkrijeni vajin mbi nxehtësinë mesatare. Shto qepë dhe hudhër dhe kuzhinier, nxitje shpesh, për 5 minuta, ose derisa zbutet.
3. Shto domate, supë, dhe majdanoz dhe të sjellë një çiban për ngrohje të lartë.
Ulja e nxehtësisë në të ulët. Shtoni midhjet. Cover dhe kuzhinier për 3 deri në 5 minuta, ose vetëm deri në predha hapur. Butësisht llokoçis një herë ose dy herë për të siguruar edhe gatim.
4. Me një lugë slotted, transferuar midhjet në lojë me birila individuale, duke hedhur poshtë çdo midhje që nuk kanë hapur. Shtojini disa nga supë në çdo tas. dhe të shërbejë menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 598 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 169 mg |
| sodium | 1,123 mg |
| karbohidratet | 32 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 74 g |