Kjo aromë e freskët me erëza të freskëta me marokenë funksionon në mënyrë perfekte në shumicën e mishit dhe perimeve të pjekur në skarë. Provoni atë në bërxollë qengji , qebapët e çdo lloji, dhe patellxhan i pjekur në skarë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 qepë të vogël (copëtuar imët)
- 1/2 filxhan vaj ulliri
- 2 lugë lëng limoni
- 1/2 filxhan cilantro (copëtuar)
- 1/2 filxhan majdanoz (copëtuar)
- 2 deri 4 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë gjelle piper i ëmbël
- 2 teaspoons xhenxhefil (të freskëta dhe të grirë)
- 2 lugë çaji kripë (e trashë)
- 1 lugë çaji qimnon
- 1/2 lugë çaji shafran i Indisë
- 1/2 teaspoon piper i zi
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit dhe ruani në një enë hermetike dhe ftoheni. Përzierja do të mbajë deri në 5 ditë nëse ruhet siç duhet.
2. Nëse përdorni mish, përdorni një sasi të mirë dhe le të martoheni në frigorifer. Për viçin, qengjin dhe mish derri marinoni për 4 deri në 12 orë. Për shpezë, marino për 2 deri në 4 orë. Nëse përdorni në ushqim deti, marinoni për 30 minuta. Së fundi, nëse përdorni perimet e pjekjes, hidhni të drejtën përpara se të vendosni në skarë.
Cook siç është udhëzuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1274 |
| Fat i shëndoshë | 111 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 80 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 4,754 mg |
| karbohidratet | 68 g |
| Fibër diete | 11 g |
| proteinë | 16 g |