Këto biskota të kungullit janë biskota të rënies, një parakohshëm për përzierje dhe piqem. Ndjehen të lirë për të shtuar 1/2 filxhan në 1 filxhan patate të skuqura çokollate ose rrush të thatë për këto cookies.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan gjalpë (temperatura dhomë)
- 1 1/2 gota sheqer kafe (e paketuar)
- 2 vezë të mëdha
- 1 filxhan kungull (pure ose konservuar)
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 2 1/2 filxhan miell
- 1 lugë gjelle pjekje pluhur
- 1 1/2 filxhan arra (ose pecans, copëtuar)
- 2 lugë çaji me aromë me kungull
Si ta Bëni
- Ngrohni furrën në 375 ° F.
- Në një tas të madh përzierës, mundi gjalpë dhe sheqer së bashku deri në dritë dhe me gëzof. Beat në vezë, një në një kohë; llokoço në ekstrakt kungull dhe vanilje. Në një tas të veçantë, kombinoni miellin, pluhurin e pjekjes dhe erëzat; llokoçis për tu përzier.
- Shto përbërës të thatë për përzierjen e gjalpës dhe sheqerit llokoçis mirë. Llokoçis në arra copëtuar. Hidhni nga teaspoonfuls rrumbullakosura rreth 1 inç larg në fletët e pjekjes së lyer. Piqni në gjysmën e sipërme të furrës për rreth 12 deri në 14 minuta. Hiq në një raft tela për të ftohur.
Më shumë Recipes
Cookies Soft kungull me gjalpë Brown Gezo
Pumpkin Seed Brittle
50 Recipes kungull
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 113 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 32 mg |
| sodium | 93 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |