Sa herë që fëmijët e mi duan të bëjnë biskota të sheqerit, unë e nxjerr këtë recetë, sepse ata janë biskotë të sheqerit, kështu që nuk ka nevojë të ballafaqohemi me hedhjen e brumit. Pjesa më e mirë në lidhje me këtë recetë (përveç faktit se është kaq e lehtë) është se ajo bën biskota të këndshme, të butë, të butë të sheqerit, dhe fëmijët ende mund t'i dekoroj me spërkatje apo edhe krem.
Mos Miss: 25 Ditët e Cookies Krishtlindjeve
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 gota
- miell gjithandej
- 1 tsp.
- pluhur pjekje
- 1 tsp.
- kosher kripë
- 1 filxhan gjalpë, zbutur
- 1 1/4 gota sheqer të grimcuar
- 1 vezë të madhe
- 1 tsp. ekstrakt vanilje
- Ngjyrosura spërkat për shije
Si ta Bëni
- Shosh bashku miell, pluhur pjekje dhe kripë. Le menjane.
- Krem gjalpë dhe sheqer së bashku me një mikser elektrike. Beat në vezë dhe vanilje.
- Në shpejtësi të ulët, mundi në përzierje mielli, përzierje derisa të gjithë miellin është inkorporuar. A nuk overmix, ose cookies do të kthehet të vështira.
- Brumë frigorifer për të paktën 30 minuta, mundësisht 1-2 orë.
- Ngroheni furrën në 350 gradë F. Fletët e cookie-ve të linjës me letër për pergamenë ose një shtresë silpat.
- Rrudhni brumin me fletë të rrumbullakta në fletët e përgatitura. Fluturoj pak me gishtat. Sasi e vogël me sprinkles, nëse dëshironi.
- Piqem 8-12 minuta, derisa cookies janë të artë ngjyrë kafe në pjesën e poshtme.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 373 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 155 mg |
| sodium | 511 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 5 g |