Çajja e gëlqeres është e njohur në të gjithë botën. Kjo është një krem shumë e thjeshtë që është e lehtë për t'u bërë në shtëpi. Fresh është e preferueshme, por në qoftë se ju nuk mund të gjeni limes të freskëta Key , ju duhet të jeni në gjendje të gjeni lëng në shishe me lëng Çaji në rreshtin e konservuar pranë lëng limonit. Kjo nuk mund të jetë më e thjeshtë për t'u bërë. Faktori kryesor i kohës është zesting dhe squeezing të gjitha ato limes Key pak, por ajo është padyshim e vlefshme. Mos harroni të zest limes përpara squeezing lëng.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 yolks veze
- 1 lugë çaji i grirë gëlqere
- 1 (14-ons) mund të ëmbëlsuar
- qumështi i kondensuar
- 2/3 filxhan të freskët (preferohet) ose shishe Lëng limoni kyç (rreth 24 deri në 30 limes Key)
- 1 të blera ose shtëpi 9-inch graham cracker kore
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Vendi vezët e vezëve dhe gëlqere në një tas jo reaktive dhe mundi në shpejtësi të lartë rreth 5 minuta, derisa përzierja është shumë e shkëlqyeshme.
- Shtoni qumështin e kondensuar ëmbël në një rrymë të qëndrueshme dhe mundeni derisa të trashni, edhe 3 deri në 4 minuta.
- Zvogëloni shpejtësinë e mikserit në të ulët dhe shtoni lëng kyç të limonit, duke rrahur vetëm derisa të kombinoni.
- Derdhni krem karamellin në kore të përgatitur të fishekzjarrit.
- Piqni rreth 10 minuta derisa mbushja mezi është vendosur.
- Hiqeni nga furrën dhe lëreni ngadalë derisa të jetë temperatura e dhomës. Ftoh.
- Vendoseni gëlqere në frigorifer rreth 15 deri 20 minuta para se të shërbeni.
- Fetë dhe për të shërbyer me një pudre të madhe të kremit whipped.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 237 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 95 mg |
| sodium | 141 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 7 g |