Ndërsa boronicat e ngrira janë krejtësisht të bukura për këtë butësi të butë të boronicës, më pëlqen të përdorin boronica të freskëta, të cilat kthehen nga një blu e errët në një vjollcë të thellë ndërsa ata janë gatuar. Gëzoni këtë blu të butë me një salcë të kripur me salcë të ulët yndyrore , ose me disa kos të ngrirë vanilje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota boronica
- 1/4 filxhan sheqer
- 1 tbsp miell misri
- 1 lëng limoni tbsp
- 3/4 filxhan tërshërë
- 1/3 filxhan me miell gjithpërfshirës
- 1/4 filxhan mbushur fort sheqer kafe
- 1/8 lugë kripë
- 3 tbsp gjalpë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 375 gradë. Vendi boronica në një tas të madh me miell misri, sheqer dhe lëng limoni . Hidhni mirë dhe lëreni për ca minuta.
- Blueberries bosh në një pjatë 8 x 8-inch pjekje.
- Në një tas të mesëm shkulni tërshërë, miell, sheqer kafe dhe kripë së bashku. Përdorni dy forks ose një blender pastë për të prerë gjalpë në përzierje tërshërë.
- Kryeni boronicat me përzierje tërshërë.
- Piqni për 45 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 257 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 289 mg |
| karbohidratet | 46 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 3 g |