Dumplings i pjekur i dredhëzave janë të ngjashme me një këpucar, të bërë me luleshtrydhe të freskët dhe brumë të ëmbël. Bëni më të madhe sezonin e luleshtrydheve duke ngrënë një grumbull (ose dy!).
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 filxhan sheqer
- 2/3 filxhan uji
- 1 lugë çaji
- ekstrakt vanilje
- 1 filxhan i shartuar miell me qëllim të përgjithshëm
- 2 lugë sheqer
- 1 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 copë gjalpë
- 1/2 filxhan qumësht
- 1 pintë (rreth 2 gota) luleshtrydhe, të mbuluara dhe
- i shpëlarë
- 1 lugë gjelle sheqer
Si ta Bëni
- Në një tigan, kombinoni 1/3 filxhan sheqer dhe ujë; të sjellë një çiban. Ulja e nxehtësisë dhe zierje për 5 minuta.
- Llokoçis në ekstrakt vanilje.
- Në një tas përzierës të mesëm, shoshoni së bashku miellin, 2 lugë sheqer, pluhurin e pjekjes dhe kripën.
- Pritini në gjalpë me blender pastë ose pirun derisa përzierje është crumbly.
- Shtoni qumështin dhe llokoçisni derisa përbërësit e thatë të lagen.
- Vendi luleshtrydhe në një pjatë 1 1/2-quart tavë; derdh përzierje të nxehtë të sheqerit mbi luleshtrydhe.
- Menjëherë bie brumin në mënyrë të barabartë në 8 deri në 10 lugë mbi luleshtrydhe.
- Sashtini dumplings me mbetur 1 lugë gjelle sheqer (dhe një pak kanellë, nëse dëshironi).
- Piqni në 450 F për 25 deri në 30 minuta, ose derisa dumplings janë të lehtë browned.
- Shërbyer nxehtë me rrahjen e majave ose akullore, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 311 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 32 mg |
| sodium | 458 mg |
| karbohidratet | 44 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 4 g |