Ky recetë krem pastë kungull, një kopje me të vërtetë e shijshme e krem karamel me spinaq, mund të përdoret në profiteroles, Napoleons, éclairs, tarts dhe tortë Génoise. Përdorimi i patrullës së kremësë është i kufizuar vetëm nga imagjinata juaj; hiri një thjeshtë ose një recetë të përpunuar francez ëmbëlsirë me të. Rezultatet do të jenë njësoj të shijshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan qumësht (i tërë)
- 3 yolks veze
- 1/4 filxhan kungull pure
- 1/4 filxhan sheqer (grimcuar)
- 1/8 filxhan miell me qëllim
- 1/2 lugë çaji kanellë (tokë)
- 1 shpohet arrëmyshk (integruar)
- 1 karafil me majë (tokë)
- 2 lugë miell misri (plus 2 lugë çaji)
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje (pastër)
Si ta Bëni
- Në një tigan të vogël, ngrohni qumështin mbi nxehtësi të ulët derisa të jetë mjaft e nxehtë për avull. Ndërsa qumështi është duke u ngrohur, futni së bashku yolks vezë, kungull, sheqer, miell, erëza dhe miell misri derisa përzierja është plotësisht e qetë.
- Sapo qumështi të pihet, shtoni gjysmën e saj, duke ngërçur vazhdimisht, në përzierjen e kungullit. Shtoni qumështin dhe kungullin përsëri në qumështin e nxehtë, vazhdoni të nxitoni dhe ngrohni për 1-2 minuta, derisa kakaja arrin 170F në një termometër dixhital dhe është shumë i trashë. Hiqni nga nxehtësia, nxisni ekstraktin e vaniljes dhe ngrini krem pastë kunguj para se të përdorni atë.
- Ky recetë krem pastë kungull bën të mjaftueshme krem pastë për të mbushur 1 recetë standarde ose tortë tortë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 22 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 13 mg |
| sodium | 35 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |