Shurup panje është de rigueur në pancakes dhe waffles dhe është e shijshme. Por nëse jeni duke shërbyer mëngjes i vonë për kompaninë dhe dëshironi të bëni një prezantim të veçantë, përgatitni një grumbull salti me kallën e panjeve. Ajo ka një shije të ngjashme me artikullin e vërtetë, kështu që ata që duan pancakes ose waffles tradicionale nuk do të shtyhet. Por ajo siguron një farë pasurie dhe stil të mjaftueshëm për ta bërë atë të denjë për mysafirët. Kjo salcë krem panje gjithashtu shton vetëm ëmbëlsinë e duhur për buding bukë apo qumështor. Vetëm rrokullisni atë për një ëmbëlsirë të pazakontë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan shurup panje (pastër)
- 1/2 filxhan krem të rëndë
- 2 lugë gjelle gjalpë
Si ta Bëni
- Kombinoje shurupin e panje, krem dhe gjalpë në një tigan të mesëm.
- Llokoçis për përzierje dhe për të sjellë përzierje një çiban.
- Ulja e nxehtësisë në mes të ulët dhe vazhdon me valë, nxitje herë pas here, për 5 minuta.
- Kjo përzierje mund të vlim mjaft të lartë, prandaj sigurohuni që ta shikoni me kujdes dhe të reduktoni nxehtësinë ose nxirrni sipas nevojës.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 181 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 24 mg |
| sodium | 9 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |