Kjo lustër e shijshme e karamelës është një prpearim i lehtë. Lustër është e mrekullueshme në një tortë bundt, mbi kek me xhenxhefil, ose shërbyer atë me buding bukë ose një këpucar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 1/2 filxhan sheqer ngjyrë kafe (e mbushur)
- kripe kripë
- 1/2 filxhan krem të rëndë
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpë Në një tigan të mesëm mbi ngrohje mesme-të ulët.
- Shto sheqerin ngjyrë kafe në gjalpë dhe kuzhinier, nxitje, për 1 minutë.
- Shtoni kripë dhe krem; të sjellë një çiban mbi ngrohjes mesme. Vazhdoni të gatuani, nxitje, për 2 minuta.
- Ftoheni për rreth 15 deri në 20 minuta dhe më pas rreshkisni mbi një tortë ose përdorni si salcë për kek me xhenxhefil ose puding bukë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 154 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 32 mg |
| sodium | 46 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |