Kjo salcë e mrekullueshme e butë e karamelës është e lehtë për t'u përgatitur dhe është e shijshme për akulloren ose pudingun e bukës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 gota sheqer kafe (e paketuar)
- 4 lugë miell
- 1 filxhan uji (valë)
- Dash kripë
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë
- Krem i rëndë
- Vanilje (për shije)
Si ta Bëni
- Përzier sheqer me miell në një tigan; përzihet mirë. Shtoni ujë dhe kripë.
- Llokoçis gjatë gatimit për 6-8 minuta. Nëse shumë i trashë shtoni pak më shumë ujë.
- Hiq nga nxehtësia; llokoçis në gjalpë, krem, dhe vanilje për shije.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 123 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 6 mg |
| sodium | 105 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |