Një recetë e thjeshtë dhe e lehtë vegjetarian tempeh. Në këtë vegjetarian dhe vegan indonezisht-inspiruar recetë, tempeh është simmered në një salcë soje ëmbël dhe thickened, të ngjashme me sauces e Indonezisë. Frymëzues!
Nëse ju pëlqen të eksploroni cuisines globale, sigurohuni që të shikoni këtë koleksion të recetave vegjetariane nga e gjithë bota .
Lëvizni poshtë për më shumë receta me tempeh pa mish për t'u provuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 tbsp naftës
- 1/2 qepë, feta thinly
- 1 bllok tempeh, prerë në kube prej 1/2 inç dhe të skuqur
- 1 domate, copëtuar
- 1/4 filxhan salcë soje
- 3 tbsp sheqer kafe
Si ta Bëni
- Nxehtësia 2 lugë vaj vaj në një wok.
- Shtoni qepë dhe skuqni derisa qepë të kthehet i tejdukshëm.
- Shto domate dhe skuqni për 2-3 minuta më shumë. Pastaj, shtoni salcë soje, sheqer dhe tempeh dhe përzierje derisa të veshura mirë. Shtoni pak ujë nëse salcë është shumë e trashë.
- Shërbyer nxehtë mbi oriz steamed.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 227 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,887 mg |
| karbohidratet | 33 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 14 g |