Një salcë shtëpiak salcë shije përzierje këto lagje të shijshme pule. Kjo pjatë është e shpejtë për t'u rregulluar, e lehtë për t'u gatuar dhe shumë miqësore për buxhetin. Salcë shtëpi është e lehtë, por në qoftë se ju jeni të shtyrë për kohë të ndjehen të përdorin përdorimin e përdorur Barbecue salcë.
Kjo pulë e pjekur mund të bëhet me këmbë të tërë të pulës, lagjet e këmbëve të pulës ose kofshët. Ose përdorni një kombinim të copave. Tymi i lëngët është opsional, por shton aromë të këndshme dhe të tymosur.
Shërbyer pulën me patate të pjekur ose pure me misër ose fasule të gjelbërta dhe për të ngrënë për një vakt të shijshëm të thatë me shi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 lagjet e këmbëve të pulës (ose këmbët e tërë të pulës)
- 1 filxhan ketchup
- 1/4 filxhan qepë (copëtuar imët)
- 2 lugë salcë Worcestershire
- 1 lugë gjelle melasë
- 3 lugë sheqer kafe (të paketuara, të lehta ose të errëta)
- Opsionale: 1 lugë çaji tym të lëngshëm
Si ta Bëni
- Furrë ngrohëse në 425 F. Lehtë vaj një pan 9-nga-13-nga-2 inç pjekje ose llak me gatuaj nonstick llak.
- Lani pulën dhe prekni thatën; lani me vaj. Organizoni lagjet e pulave në pjekjen e pjekjes.
- Piqni pulën për 30 minuta.
- Ndërkohë, sillni përbërësit e salcës në një çiban në një tigan të vogël. Mbulo dhe ziej për 15 minuta.
- Drain yndyrë dhe lëngje nga pulë dhe pastaj lugë salcë mbi lagjet pule. Mbuloni panin fort me fletë metalike dhe piqni për 15 minuta më shumë, ose derisa pule të jetë e butë dhe lëngjet të rrjedhin qartë.
Këshilla
Termat "këmbët e tërë të pulës" dhe "këmbët e këmbëve të pulës" përdoren shpesh në mënyrë të ndërsjellë. Gjithë këmbët përbëhen nga kunjat dhe kofshët, ndërsa lagjet mund të përfshijnë disa nga prapa.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1274 |
| Fat i shëndoshë | 70 g |
| Fat i ngopur | 20 g |
| Fat i pangopur | 28 g |
| kolesteroli | 418 mg |
| sodium | 818 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 132 g |