Whitebait janë peshq të vegjël, të rinj, të cilët janë një delikatesë sezonale në Zelandën e Re. Ka pesë lloje vendase të çmuara për butësinë dhe aromën e tyre. Në këtë recetë, unë përdorja whitebait Australian të cilat janë më të mëdha se homologët e tyre Kivi. I hidhi me lehtësi bajat në miell dhe pastaj i skuqesha për disa sekonda. Peshku i vogël, i grirë, shërbehet me një aioli të lehtë të majonezës së vezës, koriandër , hudhër dhe lëng limoni.
Friedbait të skuqur janë veçanërisht të shijshme të larë poshtë me një gotë të ftohtë birre.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për Peshqit:
- 1 filxhan miell me gjithë qëllime
- 1/2 lugë çaji kripë deti
- 14 ounces (400 gramë) bajame
- 2 gota vaj perimesh (për tiganisje)
- Për Aiolin:
- 1 karafil hudhër (copëtuar imët)
- 1 lugë çaji koriandër (cilantro, copëtuar imët)
- 1/2 lugë gjelle lëng limoni (lëng nga 1/4 limon)
- 1 filxhan majonezë veze
Si ta Bëni
- Përgatitja e alolieve duke kombinuar hudhër, cilantro, majonezë dhe lëng limoni në një tas. Llokoçis mirë për të kombinuar pastaj mbuluar dhe vendosur mënjanë deri në kohën e shërbimit.
- Shpëlarje bajame nën ujë të ftohtë, ujë të rrjedhshëm dhe butësisht me tharëse me peshqir letre.
- Vendi miell dhe kripë deti në një tas dhe përzierje mirë.
- Nxehtësia e vajit në një tigan të madh derisa sipërfaqja fillon të shkëlqejë. Testoni për të parë nëse vaji është i gatshëm duke rënë një majë mielli në të. Mielli duhet të skuqet menjëherë.
- Hidhni peshqit në miell të kalitur, duke siguruar që ato të jenë të veshura mirë. Hiqni dhe shkundni miellin e tepërt, pastaj skuqni thellësisht në grumbuj për 40 sekonda ose derisa të freskët dhe të artë.
- Shërbyer whitebait me një sasi të kripës deti dhe aioli.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1841 |
| Fat i shëndoshë | 158 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 91 g |
| kolesteroli | 23 mg |
| sodium | 1.001 mg |
| karbohidratet | 99 g |
| Fibër diete | 13 g |
| proteinë | 18 g |