Këto krahë pule kanë një lloj të tërë të ngrohjes. Duke u mbështetur në rrikë në vend të salcë të nxehtë, këto krahë kanë një goditje që nuk mund të rrihet. Definitivisht një preferuar për çdo rast. Ju mund ta rregulloni nxehtësinë duke shtuar më shumë ose më pak rrikë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2-1 / 2 pounds / 1.2 kg krahë pule
- 1/3 filxhan / 80 ml ketchup
- 1/4 filxhan / 60 ml përgatitur rrikë
- lëng i një limoni
- 3 lugë / 45 ml vaj ulliri
- 2 lugë çaji / 10 ml salcë Worcestershire
- 2 lugë çaji / 10 ml salcë Tabasco (opsionale)
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë deti
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
- 1/4 filxhan / 60 ml majdanoz i sheshtë, copëtuar (për garniturë)
Si ta Bëni
Kombinoje të gjithë përbërësit e marinadës në një tas të vogël. Vendoseni krahët e pulave në një qese plastike të mbyllur. Shto marinadë dhe hedh për të kombinuar. Siguro qesen dhe vendoseni ne frigorifer per 1-4 ore.
Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë. Vendi krahë pule në djeg dhe kuzhinier për rreth 30 minuta, duke u kthyer herë pas here. Pasi krahët të arrijnë një temperaturë të brendshme prej 165 gradë, hiqni nga nxehtësia, zbukuro me majdanoz dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 826 |
| Fat i shëndoshë | 50 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 23 g |
| kolesteroli | 251 mg |
| sodium | 1.691 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 80 g |