Dashuria që pule gocë deti ju merrni në dyqan? E pra, kjo është edhe më e mirë për shkak se e bën atë të freskët, ta ndreqësh atë sipas dëshirës tënde dhe të shikosh që të gatuajë. Ndoshta duhet ta quajmë "Better Than Take Out Style Chicken Rotisserie".
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pulë fryer gjithë
- 1/2 filxhan (120 ml) vaj
- 2 lugë (30 ml) mjaltë
- 2 lugë (30 ml) lëng limoni
- 2 lugë çaji (10 ml) kripë deti
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) paprika
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) piper i zi
Si ta Bëni
1. Pastroni dhe përgatitni pulën për rotisserie .
2. Kombino përbërësit e mbetur në një tigan mbi nxehtësinë mesatare. Mix deri mjalti është shkrirë plotësisht dhe përzierje është e qetë.
3. Hiqeni nga nxehtësia dhe ftohuni për 10 minuta.
4. Pulë baste me salcë dhe vendosni në rostisje në skarë paraheated. Cook për rreth 45 deri në 50 minuta në një temperaturë rreth 400 gradë F / 200 gradë C, basting herë pas here me salcë.
5. Kur të kryhet (temperatura e brendshme prej 165 gradë), hiqni nga skaji dhe përfundoni fort në fletë metalike. Le të ulen për rreth 15 minuta, pastaj të mbjellin dhe të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 224 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 70 mg |
| sodium | 842 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 22 g |