Ëmbëlsirat e pjekura janë një ëmbëlsirë e madhe. Ftua është si një mollë apo dardhë, me pak më shumë kripë. Ftua nuk është një fryt shumë i popullarizuar në Perëndim, por mund të gjendet në shumë supermarkete.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4
- ftonj
- 1 ngjit gjalpë pakripur
- 1 gota sheqer
- 3 gota ujë të ngrohtë
Si ta Bëni
- Peel, core, dhe prerë quinces në gjysmë. Vendoseni në pjatën 9x12 të pjekjes, me anë të mishit. Mbuloni secilën gjysmë ftua me bujarisht me gjalpë. Sasi e vogël me sheqer. Mbushni enën e pjekjes me ujë.
- Piqni në një furrë 350 F për 45 minuta deri në 1 orë, derisa quinces janë një ngjyrë të artë dhe të butë.
- Lejoni të uleni 15 minuta para se të shërbeni.
- Shërbyer me akullore, krem whipped , ose në vetvete.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 653 |
| Fat i shëndoshë | 46 g |
| Fat i ngopur | 29 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 122 mg |
| sodium | 14 mg |
| karbohidratet | 64 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |