Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan miell misri
- 1 1/2 gota sheqer
- 1/2 lugë çaji kripë
- 4 gota qumësht (të djegur)
- 2 vezë (rrahur)
- 1 1/2 lugë çaji vanilje
- 2 lugë margarinë
- 1/2 teaspoon ekstrakt kokosit
- 1 filxhan kokosit (i copëtuar kokrra të freskëta)
- 1 10 byth shell byryn (para-pjekur)
- 4 gota krem
Si ta Bëni
Kombinoje miell misri, sheqer dhe kripë; përzierje mirë. Zvogëloni gradualisht qumështin e djegur në përzierje misri. Sillni një çiban, nxitje vazhdimisht, dhe vlim për dy minuta, ose deri thickened dhe me shkëlqim. Shto një sasi të vogël të përzierje të nxehtë me vezë dhe mundi deri mirë përzier. Kthehu në pan dhe mundi për dy minuta mbi nxehtësinë e mesme derisa pak të trashë, duke qenë të kujdesshëm që të mos lejohet përzierja. Hiqni nga nxehtësia dhe shtoni vanilje dhe margarinë, përzierjen deri sa të qetë.
Hidheni nëpër sitë për të shtypur gunga. Vendose paketimin plastike direkt mbi mbushjen; të lënë mënjanë për të ftohur.
Shto ekstrakt kokosit dhe gjysma e kokosit në mbushjen e byrekëve të ftohur. Hidh mbushë në predhë byrek; dridhura. Shpërndani krem mbi kokrra, duke grumbulluar në qendër. Sasi e vogël me kokosit mbetur. Recetë me kokrra krem kokosi e bën një byrek prej 10 inç.
Më shumë Recipes kokosit kokrra
Kokrra e kokosit
Kokosit krem tortë banane
Karamel kokosit
Koktej shahu kokosit
Kokrra me kokrra të pjekura të pjekura
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 355 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 52 mg |
| sodium | 134 mg |
| karbohidratet | 56 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 7 g |