Një variant për recetat e zakonshme të lëngjeve vegjetariane të fasuleve , ky dip i garbanzo (chickpea) është bërë me salcë vegjetarian pesto për një kthesë gustator. Një recetë me aromë pestoje të pesto për t'u përdorur për një meze vegjetariane ose edhe si një përhapje sanduiçi për një sanduiç vegjetarian. Recetë mirësjellje e Bush's ® Fasule.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ons mund të garbanzo fasule (shpëlarë dhe drenazhuar)
- 1 filxhan krem kosi
- 2/3 filxhan përgatitur salcë basil pesto
- 1/2 filxhan copëtuar bell peppers bell (ose drenazhuar dielli-thata domate)
- 2 lëng limoni Tbsp
- 1/8 tsp terren piper i zi
- Krisur dhe perime të feta, për të shërbyer
Si ta Bëni
- Fasule me grurë të ashpër garbanzo me pirun ose blender pastë.
- Llokoçis në salcë kosi, pesto, piper i kuq, lëng limoni dhe piper i zi.
- Mbuloni dhe ftohuni për 1 deri në 2 orë.
- Shërbyer me crackers assorted dhe prerë perime të freskëta.
Shihni gjithashtu: Më shumë receta për rënien e fasuleve vegjetariane
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 275 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 23 mg |
| sodium | 133 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 10 g |
| proteinë | 13 g |