Gjalpë Anchovy Recipe
Gjalpë Anchovy është një nga variacionet më të zakonshme në Maître d'Hôtel Gjalpë ose "gjalpë kompleks", në të cilën një lloj aromatizues ose përbërës erëza është përfshirë në të gjalpë.
Në mënyrë tipike gjalpi i përbërë është i mbështjellë në cilindra dhe i ftohtë ose edhe i ngrirë, dhe pastaj feta ose pjesë shërbehen në steaks , peshk ose perime.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lb (4 shkopinj) gjalpë i patrazuar
- Fileto 8-10 ari të sheshtë, të grirë dhe të pjekur në një paste
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, copë gjalpë me një kasetë patate ose vetëm squish atë me duart tuaja. Ju mund të krijoni edhe gjalpë duke përdorur bashkëngjitjen e vozësit të një mikseri të posaçëm - por qëllimi është vetëm për të marrë gjalpin e butë në mënyrë që të mund të inkorporoni anchovies.
- Shtoni achovies pure dhe vazhdoni mashing / squishing / përzierje derisa plotësisht të përziera.
- Përhapni një katror të madh (1 këmbë ose më të madh) të përfundimit të plastikës në sipërfaqen tuaj të punës, pastaj grumbulloni gjalpë të përzier mbi plastike. Ju tani do të rrokullisni gjalpin në një cilindër brenda përfundimit të plastikës
- Lidhni paketimin e tepërt plastike në skajet e cilindrit në një nyjë, ose thjesht përdorni copa të vogla të vargut për të lidhur skajet. Ju mund të bëni edhe një varg nga një seksion i shkurtër i mbylljes plastike dhe rrokullisni atë në një litar të vogël.
- Chill ose ngrirja deri nevojitet.
variacionet:
- Shtoni një ose më shumë nga këto në vijim së bashku me achovies pure:
- 3 lëng limoni Tbsp (lëng nga 1 limon)
- 2-4 karafil hudher, i grirë
- 2 TBP kapers, drenazhuar dhe grirë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 226 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 72 mg |
| sodium | 22 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 4 g |