Kjo gjalpë me barishte limoni është lloji më i zakonshëm i gjalpit të përbërë, që thjesht do të thotë gjalpi me disa përbërës aromatizues ose aromatizues shtuar në të - në këtë rast, një copë majdanoz të copëtuar dhe lëng limoni. Ndonjëherë ju do të dëgjoni atë referuar si "gjalpë hotel".
Në mënyrë tipike, gjalpi i përbërë është i mbështjellë në cilindra dhe i ftohtë ose edhe i ngrirë, dhe pastaj feta ose pats janë shërbyer në steaks , peshk ose perime.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile (4 shkopinj) gjalpë i patrazuar
- ¼ filxhan
- copëtuar majdanoz italian (vetëm lë)
- 3 lugë gjelle
- Lëng limoni (lëng nga rreth 1 limon)
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, copë gjalpë me një kasetë patate ose vetëm squish atë me duart tuaja. Ju mund të krijoni edhe gjalpë duke përdorur bashkëngjitjen e vozësit të një mikseri të posaçëm - por qëllimi është vetëm për të marrë gjalpin e butë, kështu që ju mund të inkorporoni herbs copëtuar.
- Shtoni lëng limoni dhe majdanoz të copëtuar dhe vazhdoni të grumbulloheni / squishim / përzierje derisa përbërësit të jenë plotësisht të përzier.
- Përhapni një katror të madh (1 këmbë ose më të madh) të përfundimit të plastikës në sipërfaqen tuaj të punës, pastaj grumbulloni gjalpë të përzier mbi plastike. Ju tani do të rrokullisni gjalpin në një cilindër brenda përfundimit të plastikës
- Lidhni paketimin e tepërt plastike në skajet e cilindrit në një nyjë, ose thjesht përdorni copa të vogla të vargut për të lidhur skajet. Ju mund të bëni edhe një varg nga një seksion i shkurtër i mbylljes plastike dhe rrokullisni atë në një litar të vogël.
- Chill ose ngrirja deri nevojitet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 205 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 4 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |