Salcë Dashake Barishte
Kjo salcë e butë e barishte mund të shërbehet me enët e peshkut dhe ushqim deti. Është bërë duke shtuar herbs të freskëta në një Salcë të Verë të Bardhë .
Shënim: Kjo recetë bën thirrje për majdanoz të freskët, chives dhe dragua. Nëse ju nuk keni ato, përdorni çfarëdo bimëve që keni për aq kohë sa janë të freskëta, jo të thata.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle majdanoz (copëtuar)
- 1 lugë gjelle chives (copëtuar)
- 1 lugë gjelle dragua (copëtuar)
- 1 pintë
- Verë e bardhë prevede
Si ta Bëni
- Në një tigan me thellësi të lartë, nxehtësia e sjell Verën e Bardhë në një salcë të zier. Llokoçis në bimët e freskëta dhe shërbej menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 17 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |