Kur ka një bollëk të pasioneve përreth, receta që gjithmonë ngrihet në mendje është për gjalpë të butë të pasioneve. Është kaq e thjeshtë për t'u përgatitur dhe është një mënyrë e mrekullueshme për të shijuar frutat tropikale.
Gjaku i Passionfruit është i njohur edhe si "gjizë e pasioneve" dhe mund të gjindet në një copë dolli për mëngjes ose të përdoret si një mbushje e pastë ose për të ngrënë një tortë.
Është mirë të përdorni pulpë të freskët të pasioneve, megjithatë shumëllojshmëria e konservuar gjithashtu do të funksionojë mirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan pulpë pasionesh
- 2 lugë gjelle lëng limoni
- 1/4 filxhan sheqer pluhur
- 1/2 filxhan / 125 gram gjalpë
- 4 vezë të mëdha (rrahur lehtë)
Si ta Bëni
- Vendoseni një tas të ngrohshem mbi një tigan me ujë. Sigurohuni që fundi i tas nuk është duke prekur ujin. Sillni ujë në vlim gjatë një nxehtësie mesatare.
- Kthejeni nxehtësinë në mes të ulët. Shto gjalë dhe sheqer në tas dhe llokoçis me një lugë druri për të shkrirë dhe kombinuar.
- Mix së bashku pulpë pasion, lëng limoni dhe vezë në një tas të vogël përzierës. Shtoni në përzierje me gjalpë / sheqer dhe llokoçiseni vazhdimisht me një lugë druri derisa përzierja të jetë e trashë dhe mbulesën e kurrizit. Kjo duhet të marrë rreth 10-12 minuta gjatë një nxehtësie mesatare të ulët.
- Pasi të trashësohet, hiqni tasin nga nxehtësia dhe lejoni që gjalpi të ftohet plotësisht para se të ruhet në kavanoz sterilizues.
- Ftohuni për të ruajtur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 86 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 72 mg |
| sodium | 22 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |