Një sallatë e freskët dhe freskuese për verën, sallatë spanjolle është e thjeshtë për t'u bërë. Hidhni domate me feta, piper jeshil dhe qepë në një pjatë dhe rreshkitje me vaj ulliri ekstra të virgjër dhe uthull. Sasi e vogël me kripë dhe ju keni një sallatë të shijshme. Nëse dëshironi ta ndjeni atë, presni pak basil të freskët dhe oregano dhe spërkatni mbi krye.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4-5 domate të mëdha (pjekur ose 5-6 domate rome)
- 3-4 qepë (të kuqe ose të verdhë, feta shumë të hollë)
- 1/2 piper zile (jeshile)
- Dekoroj: vaj ulliri ekstra të virgjër, uthull verë të kuqe, kripë për shije
Si ta Bëni
- Shpash domate dhe prerë në feta rreth 1/4-inch trashë. Vendoseni në një pjatë ose në një pjatë shërbyese.
- Thurni me hollë një qepë të kuqe ose të verdhë dhe prerë në gjysmë. Shpërndani në majë të domate.
- Pritini piper i gjelbër në gjysmë. Hiqni venat dhe farat. Pritini në shirita të hollë dhe shpërndani në majë të domate dhe qepë.
- Ziej vaj ulliri ekstra ekstra i virgjër dhe uthull verë të kuqe mbi pjesën e sipërme të sallatës. Silleni kripën në krye.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 75 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 9 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |