Chiles habanero japin këtë salsa super të nxehtë shijen e saj të madhe. Megjithatë, mund të zëvendësoni një çile të butë nëse dëshironi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 domate të mëdha (fara largohen)
- 1/2 qepë (peeled dhe prerë në copa të mëdha)
- 1/2 habanero chile (i freskët, me farë)
- 1 filxhan cilantro (gjethe)
- 2 karafil hudhër (peeled)
- 1 filxhan speca të ëmbël (piper i vogël, ose zëvendësues i zi i kuq, i mbjellur dhe i dicuar)
- 2 lugë vaj vaj
- 1 gëlqere (lëng)
- 1/2 lugë çaji kripë
- Opsionale: gëlqere (pykë)
- Opsionale: cilantro (raven për garniturë)
Si ta Bëni
Në një përpunues të ushqimit, shtoni në mish nga domate, chunks qepë, habaneros, hudhër, cilantro, speca, vaj, lëng limoni dhe kripë. Procesi derisa gjithçka të jetë e kombinuar mirë. Mos procedoni deri sa të qetë. Zbukurojeni me një pykë gëlqere dhe një degëz të cilantro.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 21 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 10 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |