Në greqisht: ταχινόμελο, shqiptuar tah-hee-NO-meh-loh
Kush ka nevojë për gjalpë badiava kur tahini dhe mjalti janë në dispozicion? Ky kombinim ishte ngrënë shpesh veç e veç - zhytja e një copë bukë në tahini, pastaj duke pasuar me një mjaltë të trashë dhjami. Sot, po prodhohet në treg, por është e thjeshtë dhe e lehtë për tu bërë në shtëpi. Me më pak kalori se gjalpë badiava (dhe pa arra), është e shëndetshme dhe e shijshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan mjaltë
- 1/4 filxhan tahini (dritë)
Si ta Bëni
Raporti i mjaltit tek tahini është një çështje preference personale, dhe shumë mund të varet nga shija e tahinit dhe e mjaltit që përdoret. Filloni me këtë raport një deri në një, dhe shtoni më shumë mjaltë ose më shumë tahini për shije.
Pjesa më e vështirë e këtij recetë (dhe është shumë e lehtë) po punon me mjaltë të trashë.
- Filloni me një filxhan matës dhe derdhni në 1/4 kupë mjaltë.
- Lugë në tahini në krye të shënuar 1/2 filxhan dhe pastaj llokoçis për të kombinuar mirë. Llokoçis tahini në kavanozin e parë. Nafta do të rritet në krye derisa të ruhet dhe duhet të përzihet përpara përdorimit.
- Shërbejeni në feta të bukës me kokërr ose dolli. (Provoni të shtoni feta banane për një shije të madhe.)
Tahinomelo mund të ruhet jo të freskët për disa ditë, të mbuluara mirë. Llokoçis para se të përdorni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 76 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 9 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |