Unë mendoj se kjo përbërës i thjeshtë super i thjeshtë është i pabesueshëm në cookies bar, cookies, cupcakes guximshëm, dhe bundt ëmbëlsira. Do të ishte një mbushje e mrekullueshme për ëmbëlsirat e shtresës, por mos u përpiqni të acaroni lart ose jashtë një tortë shtresë me këtë kremtim; është shumë e trashë dhe vendoset shpejt, që do të thotë se është e vështirë të përhapet pas rreth 10 minutash.
Unë e përdor këtë krem ëmbëlsirash në Bare Speciale Kay , si ganache që mbush me Chocolate Chip Butter Bars butë , dhe në krye të brownies thjeshtë pjekur nga një përzierje. Nëse gjithmonë keni patate të skuqura çokollate dhe gjalpë badiava në dorë, ju mund ta keni këtë krem ëmbëlsirë gati për rreth 3 minuta.
Ju mund ta bëni këtë recetë me patate të skuqura qumështi nëse dëshironi. Do të jetë më e ëmbël, por gjalpë badiava stimulon ëmbëlsinë dhe shton cilësi të mrekullueshme ndaj kremtimit. Gjithmonë qëndron butë dhe i butë, por shkurton bukur dhe mban bare, brownies, dhe ëmbëlsira me lagështi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 paketë patate të skuqura semisweet çokollatë (12 oz)
- 1/2 gotë gjalpë badiava (i butë)
Si ta Bëni
- Në një tas të mesëm me mikrovalë të sigurt, kombinoni patate të skuqura me çokollatë dhe gjalpë badiava.
- Mikrovalë në fuqi të mesme për 2 minuta.
- Hiqeni tasin nga sobë me mikrovalë dhe përziheni derisa patatet e çokollatës të shkrihen dhe përzierja është e butë dhe e butë.
- Ju mund të keni nevojë për mikrovalë për 30 deri në 50 sekonda shtesë në fuqinë e mesme për të shkrirë plotësisht të gjitha patate të skuqura.
- Përdorni menjëherë në brownies, cookies bar, cupcakes, dhe ëmbëlsira bundt.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 308 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 2 mg |
| sodium | 74 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 6 g |